bg
Kuyumcu I Kuyumcular I Kuyumculuk
YENi YIL YAKLAŞIRKEN... 11/01/2017

YENi YIL YAKLAŞIRKEN...

Yeni yıl yaklaşırken yaşanmış olan iyi-kötü her şeye rağmen bir umut olur ya içimizde... Yeni yılda her şeyin daha güzel olacağına, olumsuzlukların biten yılla geride kalacağına, kara defterlerin kapanıp bembeyaz sayfaların açılacağına dair umutla do

27’NCİ YILINDA ZEYNEP EROL

 Takı tasarımındaki 27’nci yılını çok özel bir sergiyle kutluyor şimdi, Nişantaşı Atiye Sokak’taki galerisini ziyaret edebilirsiniz.

‘Güzel Olan Sensin’ isimli sergide, anlamsal olarak birbirini tamamlayan heykel ve takılarıyla insanın hikayesini, yani hepimizin duygularını ve ruh hallerini anlatıyor. Bu ilk heykel sergisi için altı yıl boyunca çalışmış.

Erol takılarının özelliği, her birinde ayrı bir hikaye olması. Bu kez de heykellerinden esinlenerek onları takı formatına getirmiş. Yani altın, gümüş ve yarı değerli taşlardan yapılan bu takıları takınca, aslında birer sanat eseri taşıyor  olacaksınız.

‘JOUR DU NİL’İ SORMAYAN YOK!

Nilgün Aslan ve kızı Aslı Aslan Korur’un takı markası ‘Jour Du Nil’in uzun zamandır sıkı takipçisiyim. Takılarında yarı kıymetli taşlar, altın kaplamalar ve gümüş kullanan markanın muhteşem tasarımları, özenli işçilikle birleşince ortaya birbirinden güzel koleksiyonlar çıkıyor.

 Yurt dışındaki fuarlarda da büyük ilgi gören ‘Jour Du Nil’den son olarak Zubizu Alışveriş Şenliği’nde alışveriş yaptım. Takıların çoğunluğuna aşık olup arasından seçim yapabilmek için tüm vaktimi orada geçirdim ve başka stand gezemedim!

‘Jour Du Nil’ takısı takıp da ‘Nereden aldın?’ sorusuyla karşılaşmadığım hiç olmadı daha! Öyle dikkat çekici... Hatta en yakın arkadaşıma yılbaşı hediyesi olarak çok beğendiği küpelerimden aldım. Markayı Instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

http://www.milliyet.com.tr/yeni-yil-yaklasirken-/cadde/ydetay/2366887/default.htm

Bu haber 228 kez okundu.
Facebook Yorumları

ALT YAZI BURAYA