bg
Kuyumcu I Kuyumcular I Kuyumculuk

Atasay

Sedir Sok. No:7, Bahçelievler/İstanbul - Avrupa Bahçelievler/İstanbul
Tel: (0212) 652 3366 - 44 Fax: 444 4 282
Üye
Atasay
1477862098_atasay_3.jpg

Yetkili Adı
: Atasay Kamer
Adres
: Sedir Sok. No:7, Bahçelievler/İstanbul - Avrupa
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Bahçelievler

Telefon
: (0212) 652 3366 - 44
Cep Tel
:
Faks
: 444 4 282
Kuyumculuk
: Altın Toptancıları , Altın Mağazacıları , Altın İmalatçıları
Email
: eticaret@atasay.com
Web
: http://www.atasay.com/
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu kuyumcu toplamda 877 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Tarihçe

Marka Serüveni…
Atasay_Kamer 
Atasay Kamer
Türk kuyumculuk sektörünün son 3 kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Kuyumculuk’un kökleri Cumhuriyet Türkiyesi’nin kalkınma dönemine, 1930’lu yıllara dayanıyor. Temelleri 1937’de Denizli’nin Çivril kazasında atılan Atasay, kuyumculuğun esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olarak, sektörde liderliği elinde tutuyor.
Atasay Kuyumculuk’un tarihsel gelişiminde en önemli dönüm noktasını, firmanın kurucusu Atasay Kamer’in babasından devraldığı ticari deneyim ve bilgisini yeni arayışlarla bugüne dek geliştirme ve büyütme serüveni oluşturuyor. Bu serüvenin kilit tarihlerinden en önemlisi ise kuşkusuz Atasay Kamer’in 1965 yılında çıktığı Anadolu turu ve bu tur sırasında Anadolu’nun sayısız kentinde sektöre ilişkin kazandığı zengin deneyim ve gözlemler oluşturuyor.
Atasay Kamer, bu gezi sırasında Anadolu’nun farklı bölgelerindeki farklı üretim teknikleriyle geleneklerle tanıştı, kuyumculuk sektörünün gerçeklerine yerinde tanıklık etti ve gerek kültürel gerek ticari kazanımlarla noktaladığı Anadolu gezisinin ardından Atasay Kuyumculuk’un kuruluş harcını oluşturmaya başladı.
Ticari zekası, stratejik öngörüleri ile yenlikçi yaklaşımları sayesinde kuyum sektörünün önemli projelerine imza atarak gerek iş ortakları gerekse de sekötürünün gelişimi ve büyümesine önemli katkılarda bulundu. Sektörün neredeyse okulu gibi görüldü. Birlikte yol arkadaşlığı yaptığı ekip arkadaşlarının pek çoğu ticari oluşumlara yöneldi, bir çok markanın oluşumunda öğretileri yer aldı.
Atasay Onursal Başkanı Atasay Kamer, bugün tüm vaktini kurduğu Atasay Kamer Vakfı’nda eğitime, kültüre yatırım olarak geçiriyor. Atasay Kamer, tecrübelerini gelecek nesillere aktarmak amacı ile “Altıncı Çocuk Altın Çocuk” kitabını kaleme aldı.
 
Cihan_Kamer
Cihan Kamer
78 senedir Türk tüketicisinin güvenini kazanan, sektörünün büyümesinde öncü, ülkesini dünya liginde önemli bir aktör haline getiren güçlü marka konumundaki Atasay Mücevherat’ın lokomotifliğini çektiği Gıda, Turizm, Enerji, Taşımacılık ve Gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren bir Atasay Grup’un Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmektedir. Başta mücevherat olmak üzere kurum değerlerini ve liderliğini küresel bakış açısıyla değerlendirip yenilikçi bakış açısı, girişimcilik ruhunu daima canlı tutmuş üretimden pazarlamaya mükemmeliyetçilik anlayışı ve özgün bakış açısıyla hayata geçirdiği fikirleri sayesinde ana faaliyet alanı mücevherat sektörü büyüyerek, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli güçlerinden biri olmuştur.
 
 
Cigdem_Kamer
Çiğdem Kamer
1996 yılından itibaren markanın tüm süreçlerinde görev alan Çiğdem Kamer, başarıyla yürüttüğü CEO’luk görevini 2015 Ocak itibariyle oğlu Atasay Kamer’e devrederek şu anda Atasay Mücevherat İcra Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir. Markanın tasarım, ürün geliştirme, yenilikçi ve proaktif pazarlama fikirleriyle lovemark yolculuğuna tanıklık etmiş ve sektörünün en beğenilen markası konumuna erişmede önemli bir kaldıraç rolü oynamıştır.
Jr_Atasay_Kamer
Atasay Kamer
1986 doğumlu Atasay Kamer, London School of Economics and Political Science’ta Yönetim Ekonomisi  New York Pace Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi lisans eğitiminin ardından Goldman Sachs’ta Staj yaparak Türkiye’ye dönmüş ve dedesi Atasay Kamer’in ilk oluşturduğu Asgold markasının yeniden canlandırma ve pazarlanmasında görev almıştır. Kurduğu sistem ve geliştridiği projeler ile hızlıca Atasay bünyesinde de faaliyete geçirilerek Atasay markasının Pırlanta Markaları Direktörlüğüne geçmiştir. 2015 Ocak ayından itibaren ise CEO’luk görevine atanan Atasay Kamer, aile şirketi olan Atasay Kuyumculuk ve markalarını uluslararası birer marka haline getirmeyi hedefliyor.

 

Facebook Yorumları

ALT YAZI BURAYA